full
color
#d9d9d9
https://www.penkiese.lt/wp-content/themes/penkiese/
https://www.penkiese.lt/
#003d7c
style2
+370 5 210 4159; +370 5 210 4160

Apie mus

UAB „PENKIESE” – tai veržli ir moderni reklamos gamybos įmonė, išpildanti visus klientų užsakymus jau beveik 10 metų. Savo veiklą pradėjome vystyti 2000 metais ir greitai pelnėme patikimo bei aukštos kokybės reklamos gamintojo vardą. Kryptingai augant ir siekiant įgyvendinti visus užsakovų poreikius, pradėta investuoti į spaudos sritį, įsigyta viena moderniausių to meto spausdinimo mašinų – Heidelberg SM 74 bei pospaudybinė įranga: Müller Martini, Komori, Heidelberg. Nuo to laiko ir toliau investuojama į pačią profesionaliausią įrangą.

2008 metais atidarėme skaitmeninės spaudos skyrių su trimis plačiaformačiais spausdintuvais: Mimaki JV33, Roland EX 545, Mimaki JV5-160S bei dviejomis lapinėmis skaitmeninėmis spaudos mašinomis Xerox DC 260, Konica Minolta Biz Hub C203. Nuolatos investuojame bei autnaujiname savo technikos parką, kuris leidžia įmonei lyderiauti rinkoje.

2010 metais sėkmingai žengėme į plastiko pramonę. Nuo to laiko gaminame įvairią reklaminę atributiką iš PVC plastiko bei organinio stiklo. Mūsų plastikinė produkcija skirta didmeninei ir mažmeninei prekybos rūšims. Dažnai įgyvendiname plastikinės prekybos atributikos užsakymus: įvairias plastikines korteles, laikiklius, rėmelius, stovelius ir kita. Džiaugiamės turėdami visus ISO standartus atitinkančią įrangą bei BUREAU VERITAS kokybės sertifikatą.

Nuolatinės UAB „PENKIESE” investicijos į gamybos įrangą, atsakingas požiūris į projektų vykdymą leidžia įmonei būti vienai iš lyderių bei reprezentuoti Lietuvą kaip vieną iš kokybiškiausių, patikimiausių ir inovatyviausių gamintojų centrinėje Europje.

Džiaugiamės galėdami įgyvendinti visus Jūsų lūkesčius reklamos gamybos srityje.

UAB  PENKIESE

paged
Loading posts...
link_magnifier
#000000
off
fadeInUp
loading
#000000
off